IPTC011N08NM5ATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPTC011N08NM5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPTC011N08NM5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC011N08NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPTC011N08NM5ATMA1
Beschrijving
OPTIMOS 5 POWER MOSFET
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 42A (Ta), 408A (Tc) 3.8W (Ta), 375W (Tc) Opbouwmontage PG-HDSOP-16-2
EDA/CAD-modellen
IPTC011N08NM5ATMA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,1mOhm @ 150A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 280µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
223 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
17000 pF @ 40 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3.8W (Ta), 375W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-HDSOP-16-2
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V