IPW60R080P7XKSA1
Productnummer DigiKey
448-IPW60R080P7XKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW60R080P7XKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 37A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 37 A (Tc) 129W (Tc) Through-hole PG-TO247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPW60R080P7XKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 590µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
51 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2180 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
129W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
80mOhm @ 11,8A, 10V