IPW65R080CFDFKSA2
Productnummer DigiKey
448-IPW65R080CFDFKSA2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW65R080CFDFKSA2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 43.3A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 43,3 A (Tc) 391W (Tc) Through-hole PG-TO247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPW65R080CFDFKSA2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 1,8mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
167 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5030 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
391W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
80mOhm @ 17,6A, 10V