IPW65R110CFDFKSA2
Productnummer DigiKey
448-IPW65R110CFDFKSA2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW65R110CFDFKSA2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 31.2A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 31,2 A (Tc) 277,8W (Tc) Through-hole PG-TO247-3-41
EDA/CAD-modellen
IPW65R110CFDFKSA2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 1,3mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
118 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3240 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
277,8W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3-41
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
110mOhm @ 12,7A, 10V