IPW65R125C7XKSA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Op voorraad: 198
Gegevensblad
N-kanaal 650 V 18 A (Tc) 101W (Tc) Through-hole PG-TO247-3
PG-TO247-3
IPW65R125C7XKSA1
Productnummer DigiKey
IPW65R125C7XKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW65R125C7XKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 18A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPW65R125C7XKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 440µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
35 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1670 pF @ 400 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
101W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
125mOhm @ 8,9A, 10V