IPW65R150CFDFKSA2
Productnummer DigiKey
448-IPW65R150CFDFKSA2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW65R150CFDFKSA2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 22.4A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 22,4 A (Tc) 195,3W (Tc) Through-hole PG-TO247-3-41
EDA/CAD-modellen
IPW65R150CFDFKSA2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 900µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
86 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2340 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
195,3W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-3-41
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
150mOhm @ 9,3A, 10V