IPW80R290C3AXKSA1
Productnummer DigiKey
448-IPW80R290C3AXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPW80R290C3AXKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 800V 17A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 800 V 17 A (Tc) 227W (Tc) Through-hole PG-TO247-3
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
117 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2300 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
227W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
290mOhm @ 11A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 1mA