IR2104SPBF
Productnummer DigiKey
IR2104SPBF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IR2104SPBF
EDA/CAD-modellen
IR2104SPBF Modellen
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
0,8V, 3V
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
210 mA, 360 mA
Verpakking
Buis
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type kanaal
Synchroon
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - voeding
10V ~ 20V