IRFP9140NPBF
Productnummer DigiKey
IRFP9140NPBF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRFP9140NPBF
Beschrijving
MOSFET P-CH 100V 23A TO247AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 100 V 23 A (Tc) 140W (Tc) Through-hole TO-247AC
EDA/CAD-modellen
IRFP9140NPBF Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
97 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1300 pF @ 25 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
140W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247AC
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
117mOhm @ 13A, 10V