IRS2008STRPBF
Productnummer DigiKey
IRS2008STRPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
IRS2008STRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IRS2008STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRS2008STRPBF
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halve brug Poort-drivers IC Niet-inverterend 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IRS2008STRPBF Modellen
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
0,8V, 2,5V
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
290 mA, 600 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
200 V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stijg-/afvaltijd (typ.)
70ns, 30ns
Aangedreven configuratie
Halve brug
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type kanaal
Synchroon
Type montage
Opbouwmontage
Aantal drivers
2
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type poort
MOSFET (N-kanaal)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - voeding
10V ~ 20V