ISC060N10NM6ATMA1
Productnummer DigiKey
448-ISC060N10NM6ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-ISC060N10NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC060N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ISC060N10NM6ATMA1
Beschrijving
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 15A (Ta), 97A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8 FL
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ISC060N10NM6ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,3V @ 50µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
33 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
3W (Ta), 125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8 FL
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
8V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6mOhm @ 25A, 10V