ISS17EP06LMXTSA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.757
Gegevensblad
P-kanaal 60 V 300mA (Ta) 360mW (Ta) Opbouwmontage PG-SOT23
ISS17EP06LMXTSA1
Productnummer DigiKey
448-ISS17EP06LMXTSA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-ISS17EP06LMXTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISS17EP06LMXTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ISS17EP06LMXTSA1
Beschrijving
MOSFET P-CH 60V 300MA SOT23-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ISS17EP06LMXTSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 34µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1.79 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
55 pF @ 30 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
360mW (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PG-SOT23
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,7Ohm @ 300mA, 10V