ISZ520N20NM6ATMA1
Productnummer DigiKey
448-ISZ520N20NM6ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-ISZ520N20NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISZ520N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ISZ520N20NM6ATMA1
Beschrijving
TRENCH >=100V
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 4,5A (Ta), 26A (Tc) 2,5W (Ta), 88W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8-34
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
47,8mOhm @ 15A, 15V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 31µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
14.9 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
960 pF @ 100 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 88W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8-34
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V, 15V