S27KL0642GABHM020 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PSRAM (Pseudo-SRAM) Geheugen IC 64Mbit HyperBus 200 MHz 35 ns 24-FBGA (6x8)
S27KL0642GABHM020
Productnummer DigiKey
448-S27KL0642GABHM020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S27KL0642GABHM020
Beschrijving
IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
S27KL0642GABHM020 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geheugeninterface
HyperBus
Fabr.
Klokfrequentie
200 MHz
Serie
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
35ns
Verpakking
Tray
Toegangstijd
35 ns
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)