TC366DP64F300SAAKXUMA1
Productnummer DigiKey
448-TC366DP64F300SAAKXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TC366DP64F300SAAKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC366DP64F300SAAKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC366DP64F300SAAKXUMA1
Beschrijving
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 180LFBGA
Standaard levertijd fabrikant
42 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TriCore™ AURIX™ Microcontrollers IC 32-bit Dual-Core 300MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-LFBGA-180-1
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TC366DP64F300SAAKXUMA1 Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
672K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Intern
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Kernprocessor
TriCore™
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
32-bit Dual-Core
Apparaatpakket leverancier
PG-LFBGA-180-1
Snelheid
300MHz