TC4D7XP20MF500MCABKXUMA1
Productnummer DigiKey
448-TC4D7XP20MF500MCABKXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TC4D7XP20MF500MCABKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC4D7XP20MF500MCABKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC4D7XP20MF500MCABKXUMA1
Beschrijving
AURIX 3G-ACEE
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TriCore™ AURIX™ Microcontrollers IC 32-bits12 500MHz 20MB (20M x 8) FLASH PG-F2BGA-292-3
Categorie
RAM-grootte
10 M x 8
Fabr.
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,97V ~ 5,5V
Serie
Dataconvertors
A/D 64 SAR
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type oscillator
Intern
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Kernprocessor
TriCore™
Soort
Automotive
Kerngrootte
32-bits12
Kwalificatie
AEC-Q100
Snelheid
500MHz