INL-3APT30
Productnummer DigiKey
1830-INL-3APT30-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
INL-3APT30
Beschrijving
THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Fototransistors 940nm Radial
Categorie
Golflengte
940nm
Fabrikant
Inolux
Kijkhoek
30°
Verpakking
Zak
Vermogen - max.
75 mW
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Stroom - collector (Ic) (max.)
20 mA