IO-C14SP-48
Productnummer DigiKey
1937-IO-C14SP-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IO-C14SP-48
Beschrijving
IEC C14 SCREW ON PANEL MOUNT W.
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Connector, bladen mannetje IEC 320-C14 Paneelmontage, flens
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IO-C14SP-48 Modellen
Categorie
Aantal posities
3
Fabrikant
IO Audio Technologies
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Verpakking
Bulk
Geschikt voor een zekering
Nee
Status onderdeel
Actief
Type montage
Paneelmontage, flens
Stijl connector
IEC 320-C14
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,189" (4,8mm)
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,50mm x 19,50mm
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC