LFXTAL011301
Productnummer DigiKey
1923-LFXTAL011301TR-ND - Tape & Reel (TR)
1923-LFXTAL011301CT-ND - Cut Tape (CT)
1923-LFXTAL011301DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFXTAL011301
Beschrijving
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 MHz ±30ppm Kristallen 30pF 40 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LFXTAL011301 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
30pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
8 MHz
Grootte / afmetingen
0,445" L x 0,185" B (11,30mm x 4,70mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm