SMS-R033-1.0
Productnummer DigiKey
4423-SMS-R033-1.0TR-ND - Tape & Reel (TR)
4423-SMS-R033-1.0CT-ND - Cut Tape (CT)
4423-SMS-R033-1.0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMS-R033-1.0
Beschrijving
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.033
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 mOhms ±1% 5W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig, pulsbestendig
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig, pulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,250" L x 0,120" B (6,35mm x 3,05mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)