AF13A-100K
Productnummer DigiKey
3013-AF13A-100KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AF13A-100K
Beschrijving
FIXED IND 100NH 66A 0.17 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 nH Afgeschermd Inductor 66 A 0,17mOhm Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,17mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
500 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,378" L x 0,252" B (9,60mm x 6,40mm)
Tolerantie
±10%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)