AF13A-120K
Productnummer DigiKey
3013-AF13A-120KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AF13A-120K
Beschrijving
FIXED IND 120NH 66A 0.17 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 nH Afgeschermd Inductor 66 A 0,17mOhm Niet-standaard
DC-weerstand (DCR)
0,17mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Frequentie inductie - test
500 kHz
Grootte / afmetingen
0,378" L x 0,252" B (9,60mm x 6,40mm)
Tolerantie
±10%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)