AFA3732A-70L
Productnummer DigiKey
3013-AFA3732A-70LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFA3732A-70L
Beschrijving
FIXED IND 70NH 75A 0.145 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
70 nH Inductor 75 A 0,145mOhm 2-SMD
Categorie
Stroom - verzadiging
124A
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,145mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
500 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,378" L x 0,252" B (9,60mm x 6,40mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)