AFA41405B-100L
Productnummer DigiKey
3013-AFA41405B-100LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFA41405B-100L
Beschrijving
FIXED IND 100NH 85A 0.23 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 nH Niet afgeschermd Inductor 85 A 0,23mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
100A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
0,23mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Frequentie inductie - test
500 kHz
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,402" L x 0,189" B (10,20mm x 4,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)