AFA41405Q-70L
Productnummer DigiKey
3013-AFA41405Q-70LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFA41405Q-70L
Beschrijving
FIXED IND 70NH 85A 230 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
70 nH Inductor 85 A 230mOhm max. 2-SMD
Categorie
DC-weerstand (DCR)
230mOhm max.
Fabr.
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Frequentie inductie - test
500 kHz
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,402" L x 0,189" B (10,20mm x 4,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Stroom - verzadiging
145A