SLQ36385A-1R0LHF
Productnummer DigiKey
3013-SLQ36385A-1R0LHFTR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SLQ36385A-1R0LHF
Beschrijving
FIXED IND 1UH 25A 1.1 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 25 A 1,1mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
1,1mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Verpakking
Tray
Frequentie inductie - test
500 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,354" L x 0,197" B (9,00mm x 5,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Stroom - verzadiging
12A