SQ10A-R33MHF
Productnummer DigiKey
3013-SQ10A-R33MHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SQ10A-R33MHF
Beschrijving
FIXED IND 330NH 33A 1.3 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 nH Afgeschermd Inductor 33 A 1,3mOhm Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
50A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
1,3mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,339" B (12,50mm x 8,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,335" (8,50mm)