SQ10B-1R0MHF
Productnummer DigiKey
3013-SQ10B-1R0MHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SQ10B-1R0MHF
Beschrijving
FIXED IND 1UH 22A 4.05 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 22 A 4,05mOhm Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
33A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
4,05mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,327" B (12,50mm x 8,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)