SQ4120-1R2MHF
Productnummer DigiKey
3013-SQ4120-1R2MHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SQ4120-1R2MHF
Beschrijving
FIXED IND 1.2UH 23A 0.95 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.2 µH Trommelkern, draadgewonden Inductor 23 A 0,95mOhm 3-SMD
Categorie
Stroom - verzadiging
10A
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,95mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
3-SMD
Materiaal - kern
Apparaatpakket leverancier
3-SMD
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,406" L x 0,319" B (10,30mm x 8,10mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)