SQ4126-3R3MHF
Productnummer DigiKey
3013-SQ4126-3R3MHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SQ4126-3R3MHF
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 10A 7.95 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Inductor 10 A 7,95mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
14,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
7,95mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,406" L x 0,323" B (10,30mm x 8,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,262" (6,65mm)