DPG30C400PB is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 179
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
STMicroelectronics
Op voorraad: 33
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 400 V 15A Through-hole TO-220-3
DPG30C400PB
Productnummer DigiKey
DPG30C400PB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DPG30C400PB
Beschrijving
DIODE ARRAY GP 400V 15A TO-220-3
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.39 V @ 15 A
Fabrikant
IXYS
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Inverse hersteltijd (trr)
45 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Standard
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
400 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
15A