DSI30-12A
Productnummer DigiKey
DSI30-12A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSI30-12A
Beschrijving
DIODE STANDARD 1200V 30A TO220AC
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 30A Through-hole TO-220AC
Categorie
Snelheid
Standaard herstel >500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
40 µA @ 1200 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
10pF @ 400V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.29 V @ 30 A