IXBK55N300
Productnummer DigiKey
IXBK55N300-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXBK55N300
Beschrijving
IGBT 3000V 130A TO-264AA
Standaard levertijd fabrikant
75 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT 3000 V 130 A 625 W Through-hole TO-264AA
Categorie
Vermogen - max.
625 W
Fabrikant
IXYS
Type ingang
Standard
Serie
Lading poort
335 nC
Verpakking
Buis
Inverse hersteltijd (trr)
1.9 µs
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
3000 V
Type montage
Through-hole
Stroom - collector (Ic) (max.)
130 A
Verpakking / doos
TO-264-3, TO-264AA
Stroom - collector puls (Icm)
600 A
Apparaatpakket leverancier
TO-264AA
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
3,2V @ 15V, 55A