IXFA20N85XHV
Productnummer DigiKey
IXFA20N85XHV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFA20N85XHV
Beschrijving
MOSFET N-CH 850V 20A TO263
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 850 V 20 A (Tc) 540W (Tc) Opbouwmontage TO-263HV
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
63 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1660 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
540W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
850 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263HV
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
330mOhm @ 500mA, 10V