IXFH24N60X is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
IXYS
Op voorraad: 5.042
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 158
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.419
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 282
Vishay Siliconix
Op voorraad: 439
Vishay Siliconix
Op voorraad: 500
Op voorraad: 494
Op voorraad: 378
N-kanaal 600 V 24 A (Tc) 400W (Tc) Through-hole TO-247-3
IXFH24N60X
Productnummer DigiKey
IXFH24N60X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH24N60X
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 24A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
47 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1910 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
400W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
175mOhm @ 12A, 10V