IXFH34N65X2
Productnummer DigiKey
238-IXFH34N65X2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH34N65X2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 34A TO247
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 34 A (Tc) 540W (Tc) Through-hole TO-247 (IXTH)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
56 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3330 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
540W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 (IXTH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
105mOhm @ 17A, 10V