IXFH36N60P
Productnummer DigiKey
IXFH36N60P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH36N60P
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 36A TO247AD
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 36 A (Tc) 650W (Tc) Through-hole TO-247AD (IXFH)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
102 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5800 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
650W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247AD (IXFH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
190mOhm @ 18A, 10V