IXFH46N65X2
Productnummer DigiKey
238-IXFH46N65X2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH46N65X2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 46A TO247
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 46 A (Tc) 660W (Tc) Through-hole TO-247 (IXTH)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
75 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4810 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
660W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 (IXTH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
76mOhm @ 23A, 10V