IXFK40N90P
Productnummer DigiKey
IXFK40N90P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFK40N90P
Beschrijving
MOSFET N-CH 900V 40A TO264AA
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 900 V 40 A (Tc) 960W (Tc) Through-hole TO-264AA (IXFK)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
6,5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
230 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
14000 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
960W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
900 V
Apparaatpakket leverancier
TO-264AA (IXFK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
230mOhm @ 20A, 10V