IXFK64N60P
Productnummer DigiKey
IXFK64N60P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFK64N60P
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 64A TO264AA
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 64 A (Tc) 1040W (Tc) Through-hole TO-264AA (IXFK)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 8mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
200 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12000 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1040W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-264AA (IXFK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
96mOhm @ 500mA, 10V