IXFK64N60Q3
Productnummer DigiKey
IXFK64N60Q3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFK64N60Q3
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 64A TO264AA
Standaard levertijd fabrikant
46 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 64 A (Tc) 1250W (Tc) Through-hole TO-264AA (IXFK)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
6,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
190 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
9930 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
1250W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-264AA (IXFK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
95mOhm @ 32A, 10V