IXFN75N120SK
Productnummer DigiKey
238-IXFN75N120SK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFN75N120SK
Beschrijving
SIC AND MULTICHIP DISCRETE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 75 A (Tc) Chassismontage SOT-227B
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
27mOhm @ 50A, 15V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 18mA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
158 nC @ 15 V
Status onderdeel
Verouderd
Vgs (max.)
+15V, -4V
FET-type
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4820 pF @ 1000 V
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Chassismontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-227B
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V