IXFN90N170SK
Productnummer DigiKey
238-IXFN90N170SK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFN90N170SK
Beschrijving
SICFET N-CH 1700V 90A SOT227B
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 90 A (Tc) Chassismontage SOT-227B
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 36mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
376 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+20V, -5V
Status onderdeel
Verouderd
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7340 pF @ 1000 V
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-227B
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
35mOhm @ 100A, 20V