IXFP12N65X2
Productnummer DigiKey
IXFP12N65X2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFP12N65X2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 12A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 12 A (Tc) 180W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1134 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
180W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
310mOhm @ 6A, 10V