IXFP22N60P3
Productnummer DigiKey
IXFP22N60P3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFP22N60P3
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 22A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 22 A (Tc) 500W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 1,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
38 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2600 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
500W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
360mOhm @ 11A, 10V