IXFX24N100Q3
Productnummer DigiKey
IXFX24N100Q3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFX24N100Q3
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247-3
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1000 V 24 A (Tc) 1000W (Tc) Through-hole PLUS247™-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
6,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
140 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7200 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1000W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Apparaatpakket leverancier
PLUS247™-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
440mOhm @ 12A, 10V