IXFX30N110P is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 286
Gegevensblad
N-kanaal 1100 V 30 A (Tc) 960W (Tc) Through-hole PLUS247™-3
IXFX30N110P
Productnummer DigiKey
IXFX30N110P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFX30N110P
Beschrijving
MOSFET N-CH 1100V 30A PLUS247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
6,5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
235 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
13600 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
960W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1100 V
Apparaatpakket leverancier
PLUS247™-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
360mOhm @ 15A, 10V