IXFY36N20X3
Productnummer DigiKey
238-IXFY36N20X3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFY36N20X3
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 36A TO252AA
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 36 A (Tc) 176W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
21 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1425 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
176W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
45mOhm @ 18A, 10V