IXKH30N60C5 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
IXYS
Op voorraad: 203
Gegevensblad
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Similar
onsemi
Op voorraad: 450
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 360
Infineon Technologies
Op voorraad: 310
Infineon Technologies
Op voorraad: 210
Op voorraad: 0
Op voorraad: 93
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Toshiba Semiconductor and Storage
Op voorraad: 30
Op voorraad: 31
N-kanaal 600 V 30 A (Tc) Through-hole TO-247AD
IXKH30N60C5
Productnummer DigiKey
IXKH30N60C5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXKH30N60C5
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 30A TO247AD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
125mOhm @ 16A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 1,1mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
70 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Verouderd
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 10 V
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247AD
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V