IXSH40N120L2KHV
Productnummer DigiKey
238-IXSH40N120L2KHV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXSH40N120L2KHV
Beschrijving
1200V 80M (40A @ 25C) SIC MOSFET
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 41 A (Tc) 250W (Tc) Through-hole TO-247-4L
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4.5V @ 5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
53 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+20V, -5V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1214 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
250W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4L
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
104mOhm @ 10A, 18V